64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Умови надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі

В області діє обласна програма індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 1998 р. №1597 «Правила надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі»:

«Позичальниками кредитів за рахунок кредитних ресурсів фондів можуть бути громадяни України, які постійно проживають, будують індивідуальне житло в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, соціальній сфері села, а також на підприємствах, в установах та організаціях, переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров’я, розташованих у межах району (далі – індивідуальні забудовники)».

Кредити надаються на будівництво житла, купівлю готового або недобудованого житла і газифікацію будинків. Для одержання кредиту необхідно подати наступні документи:

1. Клопотання райдержадміністрації про надання кредиту.

2. Клопотання органу місцевого самоврядування про надання кредиту.

3. Довідку про склад сім’ї (Форма №3).

4. Довідку з місця роботи із зазначенням доходів за останні 12 місяців, на кожного члена сім’ї. (Для фермерів та підприємців – довідку з банку про наявність, або відсутність заборгованості на банківському рахунку, довідку про доходи за останній рік, завірену Державною Податковою Адміністрацією).

5. Довідку органу місцевого самоврядування про наявність (відсутність) земельної ділянки (паю), її розмір та наявність підсобного господарства.

6. Довідку сільської ради про необхідність покращення житлових умов.

7. Довідку БТІ про наявність або відсутність приватного житла.

8. Витяг з рішення органу місцевого самоврядування про виділення земельної ділянки та надання дозволу на забудову.

9. Архітектурно-будівельний проект і кошторис витрат на будівництво житлового будинку, виданий районним архітектором.

10. Акт про ступінь готовності житлового будинку, який складається за участю представника Фонду та органу місцевого самоврядування (при добудові).

11. Довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру.

12. Поруку.

За подробицями необхідно звертатися до Харківського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за адресою:

м.Харків, пл.Свободи,5, Держпром,1 під’їзд, 5 поверх, тел.715-19-65, 715-19-66.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди