64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Ласкаво просимо в Центр надання адміністративних послуг Зачепилівської районної державної адміністрації

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)- це постійно діючий структурний підрозділ районної державної адміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Метою ЦНАП є забезпечення належної доступності адміністративних послуг, а також, вдосконалення, спрощення процедури надання адміністративних послуг суб’єктам звернень у строки, встановлені законом, на підставі відповідних документів, одержаних від адміністраторів та за мінімальну кількість відвідувань центру.

На виконання Національного плану дій з реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки, а також інших указів Президента по впровадженню адміністративної реформи розпорядженням голови Зачепилівської районної державної адміністрації від 16.09.2013 р. №321,. «Про створення Центру надання адміністративних послуг при Зачепилівській районній державній адміністрації».

Центр у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями центральних та місцевих органів виконавчої влади, розпорядженнями голів обласної та районної державних адміністрацій. Регламентом Центру, Положенням Центру, а також іншими нормативно – правовими актами.

Центром забезпечується надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг. Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр, визначається розпорядженням голови районної державної адміністрації та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.

Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в Центрі звертається до адміністратора — посадової особи районної державної адміністрації яка організовує надання адміністративних послуг.

Основними завданнями центру надання адміністративних послуг є:

1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3. Забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

У роботі  Центру надання адміністративних послуг приймають участь:

 

1.     начальник;

2.     адміністратор;

3.     центральні та місцеві органами виконавчої влади; органами місцевого самоврядування, які є суб’єктами надання адміністративних послуг.

 

Інформація Центру надання адміністративних послуг: контакти, режим роботи 

 

Перелік адміністративних послуг


Інформацйні та технологічні картки

 

Положення про центр

 

Регламент центру


Інформація суб'єктів надання адміністративних послуг

 

 Законодавча база 

 

Паспорт ЦНАП Зачепилівського району Харківської області


До уваги представників громадських формувань

До уваги осіб які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

 

 
 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди