64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Архів новин

26.04.2019День пам'яті чорнобильської трагедії

26 квітня 2019 року в районній державній адміністрації за участю голови районної державної адміністрації А. Коноплі, першого заступника голови районної державної адміністрації Л. Ружинської, заступника голови районної державної адміністрації О. Соколова та інших представників громадських організацій,  установ, організацій району, відбулась   тематична програма, присвячена 33 річниці  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС «І пам’ять ожива вогнем пекучих ран».

читати далі »
24.04.2019Послуги ЦНАП: швидко та зручно

Міністерством юстиціх України в рамках реалізації правопросвітницькогопроекту «Я маю Право!» для інформування населення про надання якісних адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг підготовлено інформаційні матеріали «Я маю право на якісні адміністративні послуги. Послуги ЦНАП: швидко та зручно»

читати далі »
23.04.2019Відбулась робоча поїздка

Голова райдержадміністрації А.Л.Конопля,  заступник голови  Харківської  облдержадміністрації  В.Р. Данієлян, селищний голова Ю.В. Кривенко, начальник відділу ЖКГ  О.А. Гвоздік, керівник апарату райдержадміністрації В.О Кисіль відвідали з робочою поїздкою  Бердянський старостинський округ Зачепилівської селищної ради.

читати далі »
22.04.2019Шановні випускники шкіл, шукачі роботи та безробітні!

     Сьогодні роботодавці віддають перевагу працівникам, які мають якісні професійні знання, вміють працювати в команді, швидко сприймають нововведення, вчасно виконують свою роботу та готові розвиватися.

читати далі »
22.04.2019Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

читати далі »
18.04.5040Нехай вам писанки несуть сонечка краєчок

18 квітня в читальній залі Зачепилівської центральної районної дитячої бібліотеки відбувся майстер- клас з прикрашання пасхальних яєць «Нехай вам писанки несуть сонечка краєчок».

читати далі »
16.04.8788В бібліотеках Зачепилівського району проведено ряд заходів

До Міжнародного дня пам`яті визволення в’язнів фашистських таборів в бібліотеках Зачепилівського району проведено ряд заходів.

читати далі »
15.04.2019Відбулась виставка

Перший заступник голови райдержадміністрації Л.М.Ружинська  відвідала виставку «Україно, я тебе люблю».

читати далі »
15.04.2019Розглянуто актуальні питання

15.04.2019 року першим заступником голови райдержадміністрації Ружинською Л.М. проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

читати далі »
12.04.2019Відбувся творчий вечір «Мій рідний край оспіваний піснями»

12 квітня 2019 року в Зачепилівському районному будинку культури відбувся творчий вечір «Мій рідний край оспіваний піснями», присвячений 30-річчю з дня заснування самодіяльного вокального гурту «Калина» Зачепилівського РБК.

читати далі »
11.04.2019Заступником голови районної державної адміністрації проведено засідання комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій

11.04.2019 року заступником голови районної державної адміністрації О.Л. Соколовим проведено засідання комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій, пільг та державних соціальних допомог.

читати далі »
11.04.2019Шановні мешканці району

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні «Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів». Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області.

читати далі »
10.04.2019Розглянуто проблемні питання мешканців

Голова райдержадміністрації А.Л.Конопля  відвідав з робочою поїздкою  Бердянський старостинський округ Зачепилівської селищної ради.

читати далі »
09.04.2019Першим заступником голови райдержадміністрації проведено робочу поїздку

Перший заступник голови райдержадміністрації Л.М.Ружинська  відвідала Рунівщинську сільську раду з робочою поїздкою.

читати далі »
08.04.2019Підготовка до районного етапу фестивалю української культури «Харківський обласний творчий фестивалю «Молоді таланти Харківщини»

08.04.2019 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Лариси Ружинської відбулась робоча нарада щодо проведення районного етапу фестивалю української культури «Харківський обласний творчий фестивалю «Молоді таланти Харківщини».

читати далі »
08.04.2019Голова ХОДА підписала розпорядження про завершення опалювального сезону

Припинити подавати тепло в житлові будинки, навчальні, медичні, дитячі та інші заклади соціально-культурного призначення дозволено з 9 квітня.

читати далі »
05.04.9491Відбувся фестиваль гумору та сатири «Слово до слова – весела розмова»

5 квітня  Зачепилівський районний будинок культури зібрав у залі всіх, хто любить сміх та жарти на ХV ювілейний районний фестиваль гумору та сатири «Слово до слова – весела розмова», який присвячений Дню сміху.

читати далі »
04.04.2019Шановні виборці!

Просимо Вас перевірити своє включення до Державного реєстру виборців заавітавши до відділу ведення ДРВ

читати далі »
29.03.2019Проведена робоча нарада.

Голова Зачепилівської райдержадміністрації А. Л.Конопля провів робочу нараду.

читати далі »
Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди