64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Архів новин

13.12.2019Проведено робочу нараду

13 грудня 2019 року за головуванням першого заступника голови Зачепилівської райдержадміністрації Л. Ружинської було проведено робочу нараду.

Під час наради були розглянуті питання проведення позапланових заходів державного нагляду за додержанням вимог законодавства у складі техногенної та пожежної безпеки у місцях масового перебування людей. Передусім у закладах освіти, соціального обслуговування населення, охорони здоровя та культури.

читати далі »
13.12.2019Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на ЧАЕС і вклоняємося їх героїзму, хоробрості, відданості громадянському і військовому обов'язку, які врятували світ від смертельних променів радіації. Їх подвиг – неоціненний, а мужній вчинок ніколи не буде забутий.

читати далі »
12.12.2019Проведено засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році

12 грудня поточного року у приміщенні Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося засідання конкурсної комісії з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів районного бюджету (у т.ч. бюджету Зачепилівської селищної ради).

 

 

 

читати далі »
12.12.2019Проведено інформаційно-консультаційну та профорієнтаційну роботу

Директор Зачепилівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Гвоздік Неля Віталіївна, а також працівники центру зайнятості - Мосьпан Андрій Володимирович та Дрючан Еліна Володимирівна спільно з керівником апарату Зачепилівської райдержадміністрації Кисілем Валерієм Олексійовичом відповідно до плану спільних дій спрямованих на мінімізацію наслідків вивільнення провели інформаційно-консультаційну та профорієнтаційну роботу з вивільнюваними працівниками.

читати далі »
12.12.2019«16 днів проти насильства»

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, визначається людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність та безпека.

Щорічно в Україні, як і всій Європі, з 25 листопада по 10 грудня проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». В Зачепилівському районі дана акція також стартувала 25 листопада - в Міжнародний день боротьби за ліквідацію  насильства по відношенню до  жінок.


читати далі »
11.12.2019Проведення Всеукраїнського тижня права

10.12.2019 року службою у справах дітей Зачепилівської райдержадміністрації спільно зі відділом сім’ї, дітей та молоді КУ «ТЦСО» Зачепилівської селищної ради проведена зустріч з прийомними сім’ями, в яких виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, направлена на підвищення рівня правової обізнаності дітей щодо їх прав та обов’язків, шляхів реалізації та захисту цих прав; сприяння розвитку правової культуру та активізації правосвідомості прийомних батьків щодо їх прав та прав прийомних дітей.

читати далі »
10.12.2019Обирай військову службу за контрактом!

З метою орієнтації громадян на  військову службу за контрактом у Збройних Силах України Зачепилівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості був проведений відповідний інформаційний семінар.

читати далі »
09.12.2019Всеукраїнський тиждень права

Враховуючи  положення Загальної декларації прав людини задля формування правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо їх прав та з метою виконання плану заходів щодо участі Харківської області у проведенні в 2019 році Всеукраїнського тижня права, з 09 по 13 грудня 2019 року у Зачепилівському районі розпочато проведення заходів правоосвітницького характеру.

читати далі »
09.12.2019На щотижневій нараді розглянули нагальні питання

9 грудня перший заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська провела нараду з керівниками  структурних підрозділів районної державної адміністрації.

читати далі »
06.12.2019Відзначили День місцевого самоврядування

6 грудня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. В святі взяли участь депутати районної, селищної, сільських рад, ветерани органів місцевого самоврядування, мешканці територіальної громади Зачепилівського району.

читати далі »
06.12.2019Урочистий захід до Дня Збройних Сил України

Щороку 6 грудня відзначається День Збройних Сил України. З нагоди цього свята в залі засідань Зачепилівської райдержадміністрації відбувся урочистий захід.

читати далі »
04.12.2019Зимовий травматизм: наслідки, профілактика, поведінка

З настанням зими кількість травм як серед населення в цілому, так і серед працівників зокрема, значно зростають. При цьому вони не лише частішають, але й стають важчими, а інколи закінчуються смертельними наслідками. Тому ще раз згадаємо про заходи безпеки у холодну пору року

читати далі »
04.12.2019Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

читати далі »
02.12.2019Проведено щотижневу робочу нараду

02 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська провела щотижневу робочу нараду.

читати далі »
29.11.2019Проведено апаратну нараду

29 листопада 2019 року в залі засідань Зачепилівської РДА  керівник апарату райдержадміністрації В. Кисіль  провів апаратну нараду. 

читати далі »
27.11.2019Проведено інформаційно-консультаційну та профорієнтаційну роботу

Директор Зачепилівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Гвоздік Неля Віталіївна спільно з керівником апарату Зачепилівської райдержадміністрації Кисілем Валерієм Олексійовичом відповідно до плану спільних дій спрямованих на мінімізацію наслідків вивільнення провели інформаційно-консультаційну та профорієнтаційну роботу з вивільнюваними працівниками.

читати далі »
27.11.2019Доведено до відома

25 листопада 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Л. Ружинська та керівник апарату райдержадміністрації В. Кисіль довели до працівників РДА та структурних підрозділів розпорядження Харківської облдержадміністрації та Зачепилівської райдержадміністрації.

читати далі »
22.11.2019Вшанували жертв голодоморів

Щорічно у четверту суботу листопада жителі України вшановують пам'ять людей, загиблих під час Голодомору 1932-1933 року. Геноцид знищив понад 7 мільйонів чоловік на території України і 3 мільйона українців за її межами.

читати далі »
21.11.2019Відбулось пленарне засідання позачергової LIІІ сесії VII скликання Зачепилівської районної ради

21 листопада 2019 року о 10:00 год. за участю першого заступника голови районної державної державної адміністрації Лариси Ружинської відбулось пленарне засідання позачергової LIІІ сесії VII скликання під головуванням голови районної ради Івана Загнія.

читати далі »
Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваємося, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

 Зачепилівська районна державна адміністрація


Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди