64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Архів новин

14.08.2018Розглянуті спірні питання пов’язані з призначенням житлових субсидій та державних допомог

Заступником голови районної державної адміністрації Олегом Соколовим проведене засідання комісії по розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій, пільг та державних соціальних допомог за новим порядком.

 

читати далі »
13.08.2018Відбулося засідання постійних комісій районної ради

В ході підготовки до позачергової ХХХVIІI сесії VII скликання, 13 серпня о 10.00 год. відбулися засідання постійних комісій районної ради

читати далі »
13.08.2018Розглянуто актуальні питання

13.08.2018 року заступником голови райдержадміністрації Ружинською Л.М. проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

читати далі »
10.08.2018В рамках святкування 75-ї річниці визволення Харківської області від фашистських загарбників продовжується естафета пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги»

 Заступником голови районної державної адміністрації Л.М.Ружинською проведено робочу нараду з питань підготовки та проведення заходів з відзначення 75 річниці визволення України від фашистських загарбників. «Естафета проходить свій шлях по всій території Харківської області, а закінчиться на «Висоті маршала Конєва»,- зазначила заступник голови районної державної адміністрації Лариса Миколаївна.

читати далі »
08.08.2018Відтепер у програмі «Доступні ліки» - 59 безоплатних препаратів

До оновленого реєстру увійшов 261 препарат. 59 з них пацієнти зможуть отримувати повністю безоплатно.

Раніше у програмі брали участь 239 препаратів загалом і 47 безоплатних.

3 серпня Міністерство охорони здоров’я затвердило новий реєстр препаратів урядової програми «Доступні ліки», які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою.

читати далі »
08.08.2018До уваги населення Зачепилівського району!

По землям які підпорядковані Вашій районній державній адміністрації проходять повітряні лінії (ІЇЛ) електропередачі 35-1 ІОкВ ЛВРЕМ, тому вважаємо необхідним проінформувати Вас та звертаємось з проханням довести до власників земельних ділянок, по яким проходять повітряні лінії, про наступне.

читати далі »
07.08.2018Проведено робочу поїздку щодо перевірки закладів соціальної сфери

Сьогодні, 07.08.2018 року, заступник голови районної державної адміністрації Ружинська Л.М. з робочою поїздкою побувала у населених пунктах с.Сомівка, с.Семенівка, с.Зіньківщина, с.Нове Мажарове, де відвідала ряд об’єктів соціальної сфери.

читати далі »
07.08.2018Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська провела особистий прийом громадян

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська провела особистий прийом громадян.

читати далі »
07.08.2018Проекти та ідеї, які роблять світ кращим

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії «Цитрус».

читати далі »
06.08.2018Творіть добро, щоб кращим став цей світ

ВІЗЬМІТЬ ДИТИНУ У РОДИНУ – це не просто гарне гасло, це крик душі кожної дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Сирота ж позбавлена цієї життєвої підтримки, вона самотня, зневірена, пригнічена… Кожен з нас може стати надією для таких дітей, кожен може врятувати їх від самотності, подарувати віру і радість життя.

читати далі »
02.08.2018Відбулися урочистості з нагоди прибуття на постійне перебування до Свято-Архангело-Михайлівського храму святих мощей

2 серпня в селищі Зачепилівка відбулися урочистості з нагоди прибуття на постійне перебування до Свято-Архангело-Михайлівського храму мощей

читати далі »
31.07.2018Відбулось засідання позачергової ХХХVII сесії VII скликання

31 липня о 10.00 год. відбулося засідання позачергової ХХХVII сесії VII скликання.

читати далі »
30.07.2018Відеоматеріали до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

До Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який припадає на 30 липня, з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей до активної допомоги постраждалим пропонуємо ознайомитись з відеороликами:

читати далі »
30.07.2018Делегація Зачепилівського району взяла участь у Хресній ході

     З  нагоди відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України 28 липня 2018 року делегація Зачепилівського району взяла участь у Хресній ході "Молитва за Україну".

читати далі »
27.07.2018Проведено флеш-моб під гаслом «ПротиДІЙ Торгівлі Людьми»

27 липня управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, на передодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, проведено флеш-моб під гаслом «ПротиДІЙ Торгівлі Людьми». Під час заходу учасниками розповсюджувалися інформаційні листівки.

читати далі »
25.07.5014Голова районної державної адміністрації Конопля А.Л. провів прийом громадян

Головою районної державної адміністрації Андрієм Коноплею проведено виїзний прийом громадян. Мешканці с.Бердянка та с.Травневе піднімали питання що стосувалися соціального захисту, аграрної політики і земельних відносин, комунального господарства, працевлаштування та надання матеріальної допомоги для лікування.

читати далі »
25.07.4804Проведено робочу нараду, приурочену до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

25 липня, управлінням праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації проведено робочу нараду, приурочену до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми на тему: «Нелегальна міграція та торгівля людьми».

читати далі »
24.07.3476Уряд затвердив новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян

Кабінетом Міністрів України 11 липня 2018 року прийнято постанову за № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», якою, зокрема, затверджено Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

читати далі »
20.07.201830 ЛИПНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

У 2013 році Генеральна Аcамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, основною метою якого є підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків, хлопчиків і дівчаток, які постраждали від цього злочину.

читати далі »
Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди