64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій

Архів новин

02.08.2016ВІДЕОНОВИНИ РІДНОГО КРАЮ

 

ВІДЕОНОВИНИ РІДНОГО КРАЮ

 

читати далі »
16.08.2017Продовжується підготовка до участі у Великому Слобожанському ярмарку

16.08.2017 року   заступник голови районної державної адміністрації Л.М. Ружинська провела чергову робочу нараду з підготовки Зачепилівського району до участі у Великому Слобожанському ярмарку.

читати далі »
15.08.2017Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська провела особистий прийом громадян

    Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська провела особистий прийом громадян.

читати далі »
14.08.2017Підведені підсумки роботи Зачепилівського відділення поліції

    Заступник голови райдержадміністрації Ружинська Л.М. взяла участь у нараді Зачепилівського відділення поліції на якій якій були підведені підсумки роботи підрозділу за січень-липень 2017 року.

читати далі »
11.08.2218Увага! Обмежено купання у водоймах !

     Доводимо до відома, що відповідно до результатів санітарно-мікробіологічного дослідження проб води із річки Берестова сел.. Зачепилівка (зона відпочинку) вода з поверхні водойми не відповідає санітарним нормам по мікробіологічним показникам.
   

читати далі »
09.08.2017Таланти Зачепилівщини беруть активну участь у творчих конкурсах

  Днями на Зачепилівщині відібраний кандидат для участь у першому етапі конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». Представляти район у творчому конкурсі буде Юрій Петренко із с. Миколаївка, який займається співами близько 3 років.

читати далі »
08.08.2017Триває перевірка готовності закладів освіти до нового навчального року

     Заступник голови райдержадміністрації Ружинська Л.М. спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Зеленський О.М. відвідали з робочою поїздкою Руновщинську ЗОШ та Орчицьку ЗОШ.

читати далі »
07.08.2017Обговорили розмір орендної плати за земельні частки (паї)

Заступник голови райдержадміністрації Л.М. Ружиньска взяла участь у нараді з питання визначення розміру орендної плати за земельні частки (паї) громадянам району.

читати далі »
07.08.2017Розпочата підготовка району до участі у Великому Слобожанському ярмарку

    Заступник голови райдержадміністрації Л.М. Ружинська провела нараду з підготовки Зачепилівського району до участі у Великому Слобожанському ярмарку, який відбудеться у місті Харків.

читати далі »
04.08.2017Проведена чергова сесія районної ради

Сьогодні голова райдержадміністрації А.Л. Конопля взяв участь у засіданні  чергової сесія районної ради VII скликання.

читати далі »
03.08.2017Підтримка державою малозабезпечених сімей

3 серпня 2017 заступник голови районної державної адміністрації Л.М. Ружинська провела чергове засідання комісії з надання державних соціальних допомог, субсидій та пільг соціально незахищеним верствам населення. На засіданні комісії було розглянуто 30 заяв громадян району, в тому числі: 19 заяв по призначенню субсидії, 9 заяв по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення та 2 заяви по призначенню пільги за фактичним місцем проживання.

читати далі »
01.08.2017 Проведено інформаційний семінар присвячений Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми

    1 серпня 2017 року в районному центрі зайнятості, за участі управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, в рамках Всеукраїнської інформаційної компанії, з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми проведено інформаційний семінар «Запобігання нелегальної трудової міграції торгівлі людьми, експлуатація дитячої праці».

читати далі »
31.07.2017Проведено чергове засідання колегії

31.07.2017 року головою райдержадміністрації Коноплею А.Л., за участю голови районної ради Гляня Л.Д. проведено  засідання колегії райдержадміністрації.

читати далі »
19.07.2017Підтримка державою малозабезпечених сімей

19 липня 2017 заступник голови районної державної адміністрації Л.М. Ружинська провела чергове засідання комісії з надання державних соціальних допомог, субсидій та пільг соціально незахищеним верствам населення. На засіданні комісії було розглянуто 19 заяв громадян району, в тому числі: 13 заяв по призначенню субсидії, 6 заяв по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.

читати далі »
18.07.2017Проведена нарада з головами сільських рад

Голова районної державної адміністрації А.Л. Конопля провів нараду з головами сільських рад по питанню виділення додаткових коштів з місцевих бюджетів на співфінансування проекту Державного фонду регіонального розвитку.

читати далі »
13.07.2017«Шахраї» знов турбують платників податків

Цього разу спритні ділки збирають гроші на так звану «перевірку ».

У телефонних розмовах (або під час проведення перевірок) вони представляються співробітниками податкових інспекцій.

читати далі »
13.07.2017Харківщина є флагманом реформ у сфері безпеки. Юлія Світлична

13 липня голова ХОДА взяла участь у церемонії передавання підрозділам Нацполіції комп’ютерної та оргтехніки, наданої представниками Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

читати далі »
13.07.2017Україна чітко задекларувала свій європейський вибір і ніхто не має права у нас цього забрати. Президент

Вступне слово Президента України на Дев’ятнадцятому Саміті Україна – Європейський Союз.

читати далі »
11.07.2017Відбулась XXІІ позачергова сесія районної ради VII скликання

   11 липня 2017 року голова районної державної адміністрації А.Л.Конопля взяв участь у ХХІІ позачерговій сесії районної ради VII скликання.

читати далі »
Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди