64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.06.2017

На Харківщині проходять переговори Президента України та Президента Литовської Республіки

    Під час зустрічі Петро Порошенко та Даля Грібаускайтє планують обговорити підготовку до Саміту «Україна – ЄС».

    Серед тем, які будуть порушені під час переговорів, - подальша співпраця з НАТО в контексті нещодавнього Саміту Альянсу, проблематика двосторонніх відносин, а також посилення взаємодії для протидії російській агресії.

  Глави двох держав також зустрінуться з представниками ЗМІ та з українськими військовослужбовцями АТО, які проходили реабілітацію в Литві.

  Ввечері 9 червня Президент Литовської Республіки візьме участь у заходах з нагоди Днів Литви в харківському Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

  За інформацією Посольства Литовської Республіки в Україні, Дні Литви в нашій області проходитимуть з 9 до 11 червня. Цими днями у Харкові пройде литовський ярмарок, де будуть представлені литовські національні ремесла, національні страви, можливості туризму та навчання в Литві, з концертами виступатимуть литовські й українські артисти.

  Офіційне відкриття литовського ярмарку за участю Далі Грібаускайтє та голови ХОДА Юлії Світличної відбудеться в ЦПКіВ ім. М. Горького 9 червня о 17:00.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди