64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.06.2017

Петро Порошенко та Даля Грібаускайтє зустрілися з учасниками АТО, які проходили реабілітацію у Литві

   У спілкуванні з президентами взяли участь 17 бійців з Харківщини та інших регіонів країни. Зустріч пройшла за участю Міністра оборони України Степана Полторака, Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна та голови Харківської обласної адміністрації Юлії Світличної.

   Президент України Петро Порошенко подякував Далі Грібаускайтє за допомогу, яку Литва надає Україні в скрутні часи.

  «З першої хвилини російської агресії, яка була розв’язана проти України, з перших днів незаконної анексії Криму ми відчували допомогу та підтримку наших партнерів, друзів з Литви. Я вважаю, що величезне значення мала не тільки технічна допомога: нам поставлялася амуніція, зброя, одяг, медикаменти, - ця допомога мала величезну символічність, - сказав Президент. - Коли ми опинилися в скрутній ситуації, Литва першою запропонувала надати медичну допомогу для України. Ми це дуже цінуємо».

  Петро Порошенко також подякував учасникам АТО, які захищають суверенітет держави.

  «Коли я був обраний Президентом, весь Донбас був окупованим. Героїчні українські війська звільнили дві третини Донбасу – Слов'янськ, Краматорськ, Северодонецьк, Лисичанськ, Маріуполь і багато інших міст», - зазначив Глава держави.

  Даля Грібаускайтє також висловила вдячність українським воїнам, підкресливши, що вони захищають свободу не лише своєї країни, а й всієї Європи.

  «Зіткнутися у 21 сторіччі з військовою агресією сусідів було великою несподіванкою. Ми чудово розуміємо, що ви боретеся не лише за свою свободу, а й за свободу всієї Європи. Тому допомогти вам є нашим обов’язком, адже ми усвідомлюємо, який героїзм ви виявляєте. Тому я радію з того, що допомогу українському війську з власної ініціативи надають прості литовські громадяни через недержавні організації. Думаю, це найбільша допомога - допомога, яка йде від серця, - зазначила Президент Литовської республіки. - Ми й надалі готові приймати воїнів, яким потрібна медична допомога. Також готові допомагати армії всім, чим можемо».

  На знак вдячності за допомогу у лікуванні та реабілітації українських солдатів учасники АТО вручили Далі Грібаускайтє символічний подарунок, виготовлений власноруч: прапор Литви, зроблений з броні та куль.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди