64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.06.2017

Харків довів, що в 40 км від російського кордону можливо відстоювати свою свободу та незалежність. Даля Грібаускайтє

  Президенти України та Литовської республіки після завершення переговорів у Харківській області зустрілися з представниками ЗМІ.

   У своїй заяві Президент України Петро Порошенко зазначив, що зустріч у Харкові проходить в історичний момент.

  «Залишилися лічені години до 11 червня, коли Україна отримає безвізовий режим. Він набирає чинності о 12 годині ночі, тому що у нас з Вільнюсом - той самий час. І наші перші громадяни - урядова делегація, яку, за моїм дорученням, очолить перший віце-прем'єр-міністр - першою приїде до Вільнюса. До багатьох європейських країн виїжджають українські держслужбовці. У мене в цей день буде зустріч на кордоні зі Словаччиною, - повідомив Президент. - Це велике свято. Свято фундаментальне. Це остаточний вихід України з радянської Російської імперії. Остаточне повернення до європейської сім'ї».

  Глава держави нагадав, що в ці хвилини завершуються останні процедури з ратифікації угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.

  «1 червня Його величність Король Нідерландів підписав цей документ, 8 червня закінчився термін на можливу апеляцію, і сьогодні ми, якщо все буде добре, чекаємо на публікацію та формальне рішення Ради ЄС, яке завершить процес ратифікації угоди про асоціацію», - повідомив Петро Порошенко.

  Президент подякував Далі Грібаускайтє за підтримку Литвою України як на шляху до безвізового режиму і угоди про асоціацію, так і за допомогу, надану в 2014 - 2015 роках.

  «Литва була поруч з нами в найважчі дні та місяці 2014 - 2015 років. Литва була першою країною, яка надала нам летальну зброю, боєприпаси, рішуче продемонструвала свою солідарність з українським народом, з українською владою, з українськими Збройними силами», - сказав Глава держави.

  Він також зазначив, що 153 військовослужбовці України пройшли реабілітацію в Литві.

  Даля Грібаускайтє, у свою чергу, відзначила велику роботу щодо реалізації реформ, виконану українцями для того, щоб отримати зону вільної торгівлі з ЄС і безвізовий режим.

  «За останні три роки ви зробили більше, ніж за попередні 20 років, - сказала Президент Литовської республіки. - Тільки ви відповідальні за своє майбутнє. І ви досягли цього. Ми вітаємо вас».

  Президент Литви підкреслила, що литовці пишаються Україною і завжди готові допомогти нашій країні.

  «Я рада бути в  Харкові, який довів, що в 40 км від російського кордону можливо боротися за свою свободу і незалежність», - сказала Даля Грібаускайтє.

  Нагадаємо, в ході візиту до Харківської області президенти України і Литовської республіки також зустрінуться з воїнами АТО, що проходили реабілітацію в Литві. Пізніше Даля Грібаускайтє разом з Юлією Світличною відкриють Дні Литви в Харкові.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди