64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.06.2017

Напувала їх натхненням зачепилівська земля

09.06.2017 року відбулась  презентація книги нашої землячки, викладача української мови та літератури Миколаївської ЗОШ І – ІІІ ст. Чуб Тамари Миколаївни.

Книга складається із 14 уроків по вихованню любові до рідного краю під загальною назвою «Напувала їх натхненням зачепилівська земля», яка побудована на біографії, творчості талановитих уродженців Зачепилівського краю.

 У зустрічі взяли участь вчителі української мови та літератури з навальних закладів району, представники громадських організацій, працівники  закладів культури та районної бібліотеки, колишні учні та нинішні вихованці Тамари Миколаївни.

  З важливою подією в культурному та освітянському житті району присутніх привітали голова районної державної адміністрації Андрій Конопля голова районної ради та  Леонід Глянь.

  Відтепер на поличках шкільних бібліотек району з’явиться ще одне  яскраве видання, яке сприятиме вихованню у підростаючого покоління любові до рідного краю на прикладах біографій та творів наших земляків.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди