64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 12.06.2017

Розглянуто актуальні питання

12.06.2017 року головою райдержадміністрації Коноплею А.Л., за участы голови районноъ ради Л.Д.Гляня проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Про результати проведення поглиблених профілактичних оглядів школярів Зачепилівського району доповів районний педіатр Двурічанський Л.М.

Про проведення флюорографічного огляду населення Зачепилівського району за І півріччя 2017 року доповів заступник головного лікаря КЗОЗ Центральна районна лікарня  з медичного обслуговування Салдан І.Я.

Про завершення призову громадян України 1990-1999 року народження на строкову військову службу у квітні-травні 2017 році доповів заступник військового комісара Зачепилівського військового комісаріату Осьмуха С.В.

Про стан заключення колективних договорів у 2017 році на території Зачепилівського району доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Мартиненко Т.І.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди