64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 12.06.2017

Чергова перемога талантів Зачепилівщини

          Участь дітей і молоді Зачепилівщини у різних обласних конкурсах і фестивалях, свідчить про те, що вони наша гордість.

        Тож,  на гала-концерті фестивалю «Молоді таланти Харківщини» ХХ ювілейного Харківського обласного творчого фестивалю «Весняні дзвіночки 2017» честь нашого району захищала Дар’я Махиня з українською піснею «Лелеки».

        Гала-концерт проходив у великій залі Харківського національного академічного театру оперу та балету ім.. М.В. Лисенка. За чудове  виконання пісні Дар’я отримала диплом і статуетку, як переможець фестивалю. Скільки радості було в очах цієї талановитої дівчини, а у нас гордість за неї.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди