64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 16.06.2017

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

   У третю неділю червня відзначають День медичного працівника.Люди цієї професії заслуговують найвищої поваги, похвали та захоплення. А руки лікаря, який рятує життя пацієнта – поправу називають золотими. Турбота, увага та душевне тепло, що медики дають людям, гідні глибокого визнання.  Вони завжди знайдуть найтепліші слова, щоб підтримати пацієнтів.  Разом з тим, даючи хворим  надію, беруть на себе тягар людського болю.  

   Напередодні свята, 16 червня, в приміщенні районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди цього свята.Із професійним святом медичних працівників привітализаступник голови районної державної адміністрації Лариса  Ружинська,  голова районної ради Леонід Глянь, депутат обласної ради, почесний громадянин Харківської області та Зачепилівського району, генеральний директор ПСП ім. «Фрунзе» Іван Глянь.За традицією, кращих представників галузі нагороджували грамотами і подяками.Після завершення урочистих заходів відбувся святковий концерт.

 

 


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди