64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 19.07.2017

Підтримка державою малозабезпечених сімей

     19 липня 2017 заступник голови районної державної адміністрації Л.М. Ружинська провела чергове засідання комісії з надання державних соціальних допомог, субсидій та пільг соціально незахищеним верствам населення. На засіданні комісії було розглянуто 19 заяв громадян району, в тому числі: 13 заяв по призначенню субсидії, 6 заяв по призначенню державної соціальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.
     Всі заяви детально вивчені та опрацьовані. За результатами роботи по кожному зверненню прийняті рішення у відповідності з чинним законодавством.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди