64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 01.08.2017

Проведено інформаційний семінар присвячений Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми

     1 серпня 2017 року в районному центрі зайнятості, за участі управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, в рамках Всеукраїнської інформаційної компанії, з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми проведено інформаційний семінар «Запобігання нелегальної трудової міграції торгівлі людьми, експлуатація дитячої праці».
Учасники спілкування на прикладах розглянули наслідки трудової міграції, оцінили переваги та недоліки роботи за кордоном, виокремили можливі шляхи розв’язання цієї проблеми. В результаті заходу прийшли спільної думки про те, що торгівля людьми є найжахливішою формою злочинності.
    Також безробітні подивилися відеоролик із проблематики торгівлі людьми всередині країни «Зупинимо торгівлю людьми разом!», та отримали інформаційно-просвітницькі матеріали з питань попередження та протидії торгівлі людьми.
    Нагадуємо що 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. За даними Мінсоцполітики протягом останніх п'яти років статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, встановлено 398 громадянам України, з них 161 жінок, 197 чоловіків та 40 дітей». Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини, проблема залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди