64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 07.08.2017

Обговорили розмір орендної плати за земельні частки (паї)

    Заступник голови райдержадміністрації Л.М. Ружиньска взяла участь у нараді з питання визначення розміру орендної плати за земельні частки (паї) громадянам району.
    Нараду  проводили  голова районної ради Глянь Л.Д. та голова Зачепилівської районної організації роботодавців агропромислового комплексу в Харківській області, директор ФГ «Зоря»  Башкатов І.Ф. в якій взяли участь керівники більшості сільськогосподарських підприємств.
    За результатами наради ухвалене рішення по розрахункам за земельні ділянки у грошових одиницях та натуральною продукцією.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди