64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.10.2017

Відбулась робоча нарада заступника голови районної державної адміністрації Л.М.Ружинської

    04.10.2017 року   заступник голови районної державної адміністрації Л.М.Ружинська провела робочу нараду  з підготовки та відзначення державних, ювілейних свят та пам’ятних подій в Зачепилівському районі.

    У ході засідання було обговорено план   з організації та проведення заходів до Дня захисника України і Дня Українського козацтва  та визначено відповідальних осіб.

   Під час наради Лариса Миколаївна звернула увагу на необхідності максимальної підтримки громадських ініціатив, спрямованих на посилення уваги до захисників України, популяризації традицій українського війська. До цієї роботи варто широко залучити молодь нашого району.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди