64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.10.2017

Засідання робочої групи для вирішення питань щодо реабілітації учасників АТО та членів їх сімей

04.10.2017 року під головуванням голови районної державної адміністрації А.Л.Коноплі відбулось засідання міжвідомчої робочої групи для вирішення питань щодо реабілітації демобілізованих учасників антитерористичної операції.

У роботі міжвідомчої робочої групи взяли участь заступник начальника управління  охорони здоров'я – начальник управління з питань фармації та спецперевірок  Бондарчук Г.В., головний лікар Харківського обласного госпіталю ветеранів війни  Федченко Ю.Г., депутат обласної ради, почесний громадянин Харківської області та Зачепилівського району, генеральний директор ПСП ім. Фрунзе Глянь І.Д. 

Під час засідання розглянуто питання про стан медичної допомоги та соціального захисту   в районі демобілізованим учасникам АТО та членам їх сімей.

Андрій Леонідович за результатами проведеного засідання міжвідомчої робочої групи доручив розробити пропозиції з питання посилення психологічної підтримки учасників АТО.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди