64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.10.2017

Сердце забуте, обігрійте добром!

Осінь… Пора року, яку часто асоціюють з поважним віком людини. Це золотий час, коли вже зібрані врожаї життєвих досягнень, а людина, подібно природі, має право на заслужений відпочинок. Недаремно на початку жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Тож саме таких “осінніх людей” зібрало сьогодні в районному Будику культури свято, покликане вшанувати їх поважні літа та багаторічну працю. І хоча скроні присутніх в залі вже покриті сріблом, наче білим снігом,  та в душі у них все ще грає весняна капель.

Голова районної державної адміністрації Андрій Конопля,  депутат обласної ради, почесний громадянин Харківської області та Зачепилівського району, генеральний директор ПСП ім.Фрунзе Іван Глянь вітаючи  ветеранів  зі святом    висловили глибоку вдячність і пошану старшому поколінню.
 
Сьогоднішнє свято дало можливість ветеранам відпочити душею,  зустрітись і поспілкуватись зі своїми друзями, а головне – почути такі необхідні їм слова вдячності. Тож нехай подібні заходи частіше організовуються в нашому районі, адже ці люди заслуговують найбільшої уваги.

 

 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди