64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.10.2017

Підтримка державою малозабезпечених сімей

           05.10.2017 року  під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення  Т.І. Мартиненко відбулося чергове засідання комісії з надання державних соціальних допомог, субсидій та пільг соціально незахищеним верствам населення.

             На розгляд комісії було винесено 32 заяви для призначення населенню житлової субсидії та 11 заяв на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

             Всі заяви детально вивчені та опрацьовані. За результатами роботи по кожному зверненню прийняті рішення у відповідності з чинним законодавством.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди