64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.10.2017

Зміни до порядку призначення та надання населенню субсидій

         Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 735 внесено зміни  до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

        Стосовно заборгованості по житлово-комунальних послугах зазначено, що  субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, якщо громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, або оскаржив заборгованість у судовому порядку( у тому числі до винесення рішення суду).
         У разі невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального  опалення  - подовжено строк подання заяви до 1 листопада 2017 року на підставі рішення комісії з питань призначення соціальних допомог, субсидій та пільг соціально незахищеним верствам населення, якщо така заява не була подана в строк  з поважних причин. 
 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди