64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.10.2017

Відбулась робоча нарада заступника голови районної державної адміністрації Л.М.Ружинської

    09.10.2017 року   заступник голови районної державної адміністрації Л.М.Ружинська провела робочу нараду  з підготовки та відзначення державних, ювілейних свят та пам’ятних подій в Зачепилівському районі.

      У ході засідання було обговорено план   з організації та проведення заходів до Дня захисника України і Дня Українського козацтва  та визначено відповідальних осіб.

       Під час наради Лариса Миколаївна наголосила, що головним завданням під час підготовки та відзначення Дня захисника України є формування у суспільстві, особливо молоді, шанобливого ставлення до захисників України усіх поколінь, активної громадянської та  патріотичної позиції, готовності до захисту суверенітету і територіальної цілісності України, збереження та примноження духовної спадщини.  

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди