64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.11.2017

ПРИВІТАННЯ

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! 

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди вашого професійного свята!Кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура.Споконвіку пісні, танці, музика, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. А ви є тими людьми, які не тільки зберігають, але й плекають, примножують нашу культуру. Зачепилівщина багата творчими талантами. І цей факт не може не радувати. Численні мистецькі заходи, що проводяться у районі, засвідчують вашу високу майстерність. І це значить, що духовний простір нашого краю є у надійних руках.З нагоди свята бажаємо вам вдячних цінителів вашої праці, невичерпного натхнення, творчої енергії! Нехай ваша праця буде належно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

Голова районної державної адміністрації       А.Л.Конопля

Голова районної ради                                               Л.Д.Глянь

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди