64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.11.2017

Привітали працівників культури зі святом

         Сьогодні, 9 листопада, в районному будинку культури відбувся урочистий захід на честь святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На захід завітали працівники культурної сфери району, ветерани та пенсіонери, щоб обмінятися привітаннями з колегами й насолодитися святковим концертом.

Вітаючи митців зі святом, голова районної державної адміністрації Конопля А.Л. подякував клубним працівникам та аматорам за щоденну творчу працю, залучення молоді  до творчості, перемогам на обласних конкурсах. Андрій Леонідович побажав працівникам сфери культури нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

Найкращі колективи та митці району були відзначені грамотами та подяками районної державної адміністрації, районної ради, відділу культури та туризму райдержадміністрації.

До привітань долучився і генеральний директор ПСП імені Фрунзе,  депутат Харківської  обласної ради, почесний громадянин Харківської області  та Зачепилівського району І.Д. Глянь., який відмітив високий рівень роботи всіх закладів культури Зачепилівського району.

Незважаючи на святковий день, кращі творчі колективи району не відпочивали, а дарували  всім присутнім прекрасні творчі номери.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди