64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.11.2017

Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська взяла участь у роботі колегії відділу освіти

10.11.2017 року заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська взяла участь у роботі чергового розширеного засідання колегії відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації.

В ході засідання було дано детальний аналіз факторів впливу на результати ЗНО-2017. Проаналізовано показники ЗНО по всіх закладах освіти в порівнянні з середнім балом по області. Факторами впливу на результати ЗНО було визначено: підготовку учнів до ЗНО на уроках та в позаурочний час, якість уроку, обєктивність оцінювання, кваліфікаційну категорію учителя. Негативними чинниками впливу на якість результатів ЗНО є неефективна робота з підготовки учнів до ЗНО в більшості закладів освіти, відсутній вплив якості уроку на результати навчально-виховного процесу, недостатній рівень об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів.

За підсумками колегії надані відповідні доручення.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди