64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.11.2017

На розширеній оперативній нараді обговорено ряд важливих питань

Під час розширеної оперативної наради з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, яку провів сьогодні голова райдержадміністрації Андрій Конопля, обговорено ряд першочергових питань. Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Лариса Ружинська, керуючиц справами апарату районної ради Ольга Майдич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб району, голови місцевих рад.

В ході наради було розглянуто питання про стан виконання Програми «Боротьба із захворюванням на туберкульоз», про виконання Урядової програми «Доступні ліки», про стан призначення субсидії населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період 2017-2018 років, про проведення заходів в Зачепилівському районі для забезпечення епізоотичного благополуччя.

Підводячи підсумки розширеної оперативної наради, Андрій Леонідович надав доручення по кожному з розглянутих питань та наголосив на відповідальності кожного керівника районної ланки за доручену справу.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди