64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.12.2017

Відбулась презентація ще трьох міні-проектів

04 грудня 2017 року   в Зачепилівському районі відбулася презентація ще трьох  міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Участь у презентації взяли голова районної державної адміністрації Андрій Конопля та голова районної ради Леонід Глянь.

З відкриттям міні-проектів: «Вуличне освітлення  - запорука безпеки та ознака добробуту» (загальна вартість міні-проекту 199,607 тис. грн.);  «Хай сяє світло на селі» (загальна вартість міні-проекту 199,993 тис. грн.); «Питна вода для села» (загальна вартість міні-проекту 150,000 тис. грн.) завершилося впровадження міні-проектів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2017 році.

   Ініціативним групам – переможцям були вручені сертифікати конкурсу та логотипи.Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди