64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.12.2017

Розпочато проведення заходів просвітницького характеру

З метою виконання плану заходів з проведення у 2017 році «Всеукраїнського тижня права» у Зачепилівському районі з 04 по 10 грудня 2017 року розпочато проведення заходів правоосвітницького характеру.

 Протягом поточного тижня передбачається проведення різноманітних заходів, уроків в навчальних закладах району на теми про права людини,  лекцій, книжкових виставок літератури на правову тематику, показ відеороликів, проведення екскурсій  до місцевого суду  учнів 9-11 класів, проведення зустрічей за круглим столом  присвячену проблематиці захисту членів АТО та внутрішньо переміщених осіб за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та багато інших заходів.

Метою проведення всіх заходів є надання правової освіти дітям, формування у них правової свідомості та культури,  виховання у громадян поваги до законів та прав людини.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди