64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.12.2017

Разом проти насильства

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», у навчально-виховних закладах району проводиться низка тематичних заходів.

Аби привернути увагу учасників навчально - виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, які можуть призвести до насилля, або спровокувати його вчинення, до учнів Руновщинської ЗОШ I-III ступенів та Чернещинського НВК завітали головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Семенець, фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Ольга Іванова, завідувач сектором усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Голуб та виконуючий обов’язки начальника бюро правової допомоги Валерій Кисіль.

Учні взяли активну участь у обговоренні бесіди на теми: «Що таке насильство?», «Куди звертатися у випадках проявів насильства», переглянули відеоролики: «Разом проти насильства» та «Життя на продаж». Присутнім були роздані буклети відповідної тематики.

       

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди