64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.12.2017

Привітали військовослужбовців зі святом

 6 грудня 2017 року наш народ відзначає 26 річницю Дня Збройних Сил України. І з цієї нагоди  в районній державній адміністрації відбулись урочистості.

Вітаючи зі святом голова районної державної адміністрації Андрій Конопля та голова районної ради Леонід Глянь висловили слова вдячності воїнам  запасу, які захищали та захищають зараз  рідну землю.

Військовий комісар районного військового комісаріату Сергій Василенко вручив військовослужбовцям Зачепилівського району відзнаку Президента

України  – нагрудний знак «За участь в антитерористичній операції».

 


 


 

 

 


 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди