64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.12.2017

Розглянуто проблеми малозахищених верств населення

Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська взяла участь у засіданні «круглого столу» на тему «Проблеми реалізації передбачених законом прав та соціальних гарантій малозахищеним верствам населення», який відбувся в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  06 грудня 2017 року.  «Круглий стіл» проведено відповідно до Плану заходів щодо участі Зачепилівського району у проведенні Всеукраїнського тижня права у 2017 році з представниками різних категорій населення.

В обговоренні порядку денного піднімались проблеми реалізації передбачених законом прав та соціальних гарантій незахищених верств населення.

Питання компенсації проїзду та послуг зв’язку для пільговиків, виплата нарахованих пільг та субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу викликали жваву дискусію. Не оминули і проблеми незначних сум нарахувань по деяким видам допомог сімям  з дітьми. Тому, обговорюючи наболілі питання, учасники зібрання намагались знайти шляхи їх вирішення, хоча б на місцевому рівні.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди