64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 02.01.2018

Різдвяна подорож до Івано – Франківська

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська та голова районної ради Іван Загній  проводжали дітей пільгових категорій у новорічну подорож до Івано-Франківська. Лариса Миколаївна та Іван Іванович побажала малим мандрівникам гарного відпочинку та приємних вражень.

В рамках державної програми інтеграції та з метою зміцнення культурних, соціальних дружніх зв’язків всередині нашої країни діти із Зачепилівського, Красноградського, Кегичівського та Сахновщинського  районів направлені до Івано-Франківська, де вони будуть проживати в сім’ях, відвідувати різноманітні екскурсії, знайомитись з побутом, звичаями і традиціями правого берега України, а також ділитись власними. Юні представники Слобожанщини і, зокрема, нашого краю зможуть відкрити для співвітчизників частинку нашої душі, розширити власний кругозір, познайомитись з Галичиною і чудово провести зимові канікули з 3 по 10 січня.

А   різдвяну подорож для дітей нашого району вже вкотре  організовано за  підтримки ініціативної групи «РеV.V.ерс».

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди