64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 04.01.2018

04.01.2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Охорона праці на підприємстві. Запобігання нещасним випадкам на виробництві», за участю представників управління праці, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зачепилівської райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та страхового експерта з охорони праці Кегичівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області.

Присутні заслухали інформацію про вимоги чинного законодавства щодо охорони праці. Страховим експертом була надана консультація та зразки документів (типові інструкції, положення тощо) з питань розробки та функціонування Системи управління охороною праці на підприємстві, роз’яснення щодо нормативних актів, які повинні діяти у межах підприємства та встановлювати правила під час виконання робіт і поведінки працівників на території підприємства, у виробничих приміщеннях, на будівельних майданчиках, робочих місцях відповідно до нормативно - правових актів з охорони праці.

З інформацією щодо опрацювання організаційної схеми та програми дій для розробки та впровадження Системи управління охороною праці, виступив директор територіального центру соціального обслуговування.

Учасникам «круглого столу» була запропонована консультативна допомога в перевірці проектів документації, складених роботодавцем, на відповідність вимогам нормативно - правових документів.

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди