64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.01.2018

Підведено підсумки роботи в закладах медицини

       Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська побувала з робочим візитом у Центральній районній лікарні та Центрі первинної  медико – санітарної допомоги.

Під час робочого візиту Лариса Миколаївна оглянула матеріально – технічну базу закладів медицини, поспілкувалась з сімейними лікарями.

Також під час візиту було проведено робочу нараду з підведення  підсумків роботи медичних закладів Зачепилівського району за 2017 рік та  обговорено проблемні питання і визначено основні напрямки роботи на 2018 рік.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди