64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.01.2018

Майстерно поєднали сьогодення з минулим

Уже стало традицією, що учні  Зачепилівської школи на Різдвяні свята ставлять  виставу. Ось і цього чудового вечора, у переддень Різдва  в районному будинку культури відбулась вистава п’єси за мотивами М.Гоголя в перекладі М.Рильського  «Ніч проти Різдва «в Зачепилівці», яку підготували учні 10 класу Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Подивитись чудову гру юних талантів прийшло дуже багато гостей, серед яких були заступник голови районної державної адміністрації Л.М.Ружинська, начальник відділу освіти О.М.Зеленський, наш земляк, керівник ініціативної групи «Реверс»  В.О.Верхогляд, вчителі, батьки, друзі…..

Майстерна гра юних талантів не залишила байдужими нікого в залі, затамувавши подих глядачі переглядали сцену за сценою, немовби перенеслись в далеке минуле.

По закінченню вистави  Лариса Миколаївна  привітала  учнів з чудовою грою, побажала й надалі розвивати свій талант та добре вчитись.  

 Глядачі отримали великий заряд позитиву від перегляду постанови .
 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди