64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.01.2018

Підведено підсумки роботи в управлінні праці та соціального захисту населення

З метою підведення підсумків роботи за 2017 рік заступником голови районної державної адміністрації Ларисою Ружинською проведено робочу нараду в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Під час наради  обговорено основні показники роботи та перспективи кожного з відділів управління: відділу обслуговування інвалідів та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення, відділу грошових виплат та компенсацій, відділу з питань праці та соціально –трудових відносин, відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС,, відділу бухгалтерського обліку та звітності та  головного державного соціального інспектора.

По завершенню засідання Лариса Миколаївна привітала всіх присутніх з прийдешніми святами, побажала здоров’я, сімейного благополуччя, терпіння, віри в завтрашній день і успішного виконання запланованих завдань на 2018 рік.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди