64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 11.01.2018

Визначено пріоритетні напрямки на 2018 рік

11.01.2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації А.Л.Коноплі відбулась робоча нарада з питань розвитку галузі освіти в 2018 році.

Участь у нараді взяли голова районної ради І.І.Загній, заступник голови районної державної адміністрації Л.М.Ружинська, голова Зачепилівської об'єднаної територіальної громади Ю.В.Кривенко, керівники відділу освіти та фінансового управління райдержадміністрації.

Підводячи підсумки наради було визначено пріоритетні напрямки розвитку галузі освіти Зачепилівського району на 2018 рік.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди