64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 12.01.2018

Відбулась робоча нарада заступника голови районної державної адміністрації Л.М.Ружинської

Під головуванням заступника  голови районної державної адміністрації Л.М. Ружинської  відбулась робоча нарада з підготовки та проведення в районі державних , ювілейних свят та пам’ятних подій.

     В ході наради обговорювалися пропозиції щодо проведення заходів 19 січня у день Богоявлення – Хрещення Господнього та 22 січня з нагоди Дня Соборності України.

     19 січня 2018 року в Православних храмах району відбудуться літургії та освячення води, також цього дня в сел. Зачепилівка об 11.00 год. буде проведено обряд освячення води на березі річки  Берестова (центральний пляж).

   Також було надано доручення відповідним структурним підрозділам щодо напрацювання пропозицій до сценарію, номерів художньої самодіяльності, встановлено формат проведення тематичної програми до Дня Соборності України.

   22 січня 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбудеться тематична програма присвячена Дню Соборності України та покладання квітів до Пам’ятного знаку Незалежності України

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди