64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 06.02.2018

Мета – знизити дитячий травматизм !

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що 25.01.2018 року Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров’я було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Шляхи зниження дитячого травматизму від опікової травми. Міжнародний та вітчизняний досвід – вчимося разом».

Основною метою заходу було покращення базової обізнаності батьків щодо способів попередження опікової травми у дітей вікової групи від 1 до 5 років, зменшення частоти опікової травми у дітей цієї вікової групи, навчання батьків методам надання домедичної допомоги при опіках та алгоритму дій у таких ситуаціях, застереження щодо небезпечних ігор з вибуховими предметами та електротравмування.

Крім того, інформуємо, що в Україні оголошено конкурс на кращу візуалізацію алгоритму надання першої допомоги при опіках рятівний «ЗОНТ».

Переможець конкурсу отримає грошову премію у розмірі 5000 грн.

Проекти надсилаються до 01.04.2018 року на ел. скриньку opskam.ni@gmail.com.

Більш детальну інформацію можна отримати в Управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: вул. Центральна, 56, сел. Зачепилівка, тел.: 5-16-32  

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди