64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 03.03.2018

Встановлення опіки та піклування над повнолітніми особами

Опіка (піклування) встановлюється для захисту особистих і майнових прав та інтересів повнолітніх осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати свої обов'язки.              

В Зачепилівському районні органами, які приймають рішення та безпосередньо ведуть справи щодо опіки і піклування є дорадчі органи, створені при Руновщинській, Чернещинській, Новомажарівській,  Малоорчицькій сільських радах та Зачепилівській селищній раді.              

Опіка (піклування) встановлюється за місцем проживання особи, яка підлягає опіці (піклуванню), або за місцем проживання опікуна (піклувальника). 

Документи,  за наявності яких органи опіки і піклування призначають опікуна повнолітньої особи:,

- заява майбутнього опікуна про прийняття на себе обов'язків про опіку;

- рішення суду про визнання даної особи недієздатною;

- акт обстеження умов життя особи, що потребує опіки, і опис її майна;

- довідки про стан здоров'я особи, що потребує опіки (якщо вона раніше проживала окремо);

- довідки про стан здоров'я майбутнього опікуна (піклувальника )та його співмешканців - педіатр, психіатр, нарколог, інфекціоніст про відсутність в сім'ї майбутнього опікуна (піклувальника) захворювань, що перешкоджають влаштуванню до нього особи, що потребує опіки;

- довідка про місце проживання майбутнього опікуна;

- акт перевірки  умов життя майбутнього опікуна та висновок від органів опіки та  піклування  за  місцем  проживання  опікуна  про можливість виконувати опікунські обов'язки;

- згода усіх повнолітніх членів сім"ї майбутнього опікуна щодо призначення його опікуном.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди