64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 05.03.2018

Учні музичної школи привітали матусь зі святом

   Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська взяла участь у святковій концертній програмі, яка відбулась напередодні Міжнародного Жіночого Дня в дитячій музичній школі.

  До всіх жінок, матусь, бабусь, сестер – берегинь нашого роду привітно зверталися з радістю, віддаючи данину любові і поваги, учні та викладачі музичної школи. Концертна програма була насичена прекрасними музичними творами, композиціями, мініатюрами, мелодіями, літературною сторіночкою та жвавими піснями

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди