64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 12.03.2018

Харків’яни здобули ще дві нагороди на Паралімпіаді-2018

12 березня на зимових Паралімпійських іграх, які проходять у південнокорейському Пхьончхані, харківські спортсмени поповнили медальну корзину збірної України сріблом та бронзою в лижних гонках.

Срібною призеркою в лижних гонках на довгій дистанції (15км) вільним стилем серед жінок з вадами зору стала Оксана Шишкова разом зі своїм тренером-гайдом Віталієм Козаковим. На фініші харків’янка показала результат 49:19.5, відставши від чемпіонки Світлани Саханенко з Білорусії на 7.8 секунди. Це вже друга срібна медаль Оксани на цій Паралімпіаді. Першу, нагадаємо, вона завоювала в біатлонному спринті.

На цій же дистанції в змаганнях стоячи серед жінок з ураженням опорно-рухового апарату ще одна харківська лижниця Людмила Ляшенко з результатом 51:06.6 посіла третє місце. Для Людмили це друга бронзова нагорода на цих Паралімпійських іграх: ще одну вона завоювала в біатлоні у спринті.

Також 12 березня українські паралімпійці здобули золоту медаль. На довгій дистанції (20км) в змаганнях стоячи серед чоловіків з ураженням опорно-рухового апарату параолімпійським чемпіоном став Ігор рептух з Чернігівської області.

Ця медаль золота медаль стала вже третьою нагородою вищої проби, яку здобули українці на цій Паралімпіаді. Днем раніше чемпіоном в лижній гонці на 15 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату став Максим Яровий з Миколаївської області. А ще одне золото в перший змагальний день в біатлонному спринті серед чоловіків з вадами зору здобув харків’янин Віталій Лук'яненко.

Станом на ранок 12 березня на рахунку збірної України 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди, а також третє місце в медальному заліку. Друге за французькими паралімпійцями (3 золоті, 3 срібні, 2 бронзові), а очолює залік збірна США (4 золоті, 3 срібні, 2 бронзові).

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди