64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.04.2018

Вітаємо наших спортсменів з перемогою

07.04.2018 року збірна команда Зачепилівського району у складі із заслуженим майстром спорту України і чемпіоном Світу з гирьового спорту Олегом Коломійцем взяла участь у першому відкритому кубку Харківського міського голови з гирьового спорту.

Наші спортсмени серед збірних команд районів Харківської, Дніпропетровської, Полтавської та ін. областей здобули І місце у вправі естафета  із загальним результатом 191.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди