64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 10.04.2018

Новини спорту

7 квітня  з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, Міжнародного Дня спорту та відкриття першості 2018 року на футбольному майданчику зі штучним покриттям Зачепилівської ЗОШ I-III ступенів був розіграний Кубок району з міні-футболу.

 Участь у якому взяли команди «Олімпік»-1, «Олімпік-2 та «Автодор» (сел.Зачепилівка), «Комінтерн-М» та «Комінтерн-М»-2 (с. Нове Мажарове), «Вибір» (с. Першотравневе») та «Оріль» (с.Зіньківщина).

Почергово здолавши суперників, до фіналу дійшли «Автодор» та юнаки з «Олімпіку»-1. Саме останні першими забили гол і у заключному матчі. Але у подальшому ініціативу перехопили більш досвідчені «автодорівці», які і здобули переконливу вольову перемогу з рахунком 5-1.

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди