64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 12.04.2018

Зачепилівщина відзначила 95 - річницю заснування району

Сьогодні, 12 квітня, в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди знаменної дати – 95 річчя Зачепилівського району. Ювілей району – це вік його зрілості та визнання.

На урочистості зібралися люди, які творили історію району – прості виконавці поставлених завдань сивочолі ветерани, а також керівники, які у різні часи розбудови приймали рішення з розвитку нашого Зачепилівського краю.

Голова районної державної адміністрації А.Л. Конопля, голова районної ради І.І. Загній, голова Зачепилівської селищної ради Ю.В.Кривенко, помічник – консультант Народного депутата України А.М.Гіршфельда В.Г.Черненко, уповноважена особа від депутата обласної ради І.Д. Гляня Г.М. Глянь привітали присутніх з ювілеєм району, подякували їм за багаторічну працю, бажали здоров’я та злагоди.

 

Привітання та спогади перепліталися з музичними вітаннями, які підготували працівники, аматори районного будинку культури, учні дитячої музичної школи та будинку дитячої та юнацької творчості. А родзинкою свята став виступ вихованців дитячого садочка "Ромашка".

 

Більше фото

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди