64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 13.04.2018

Управління праці та соціального захисту населення райдержадмінстрації інформує

Досвід укладення колективного договору між власником підприємства і найманими працівниками існує давно, оскільки колективний договір – це основний документ, що регулює трудові відносини та соціально-економічні інтереси власника підприємства і найманих працівників. Укладення колективного договору значною мірою сприяє регулюванню виробничих і трудових відносин, підвищенню ефективності виробництва та зміцненню дисципліни, поліпшенню умов та охорони праці, посиленню соціального захисту трудящих та їх сімей, запобіганню соціально-економічної напруги.


Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що станом на 01.04.2018 року на території району зареєстровано та діють з перехідним терміном 64 колективні договори, з них протягом 2018 року пройшли повідомну реєстрацію 24 колективних договорів. Охоплено колективно договірним регулюванням 1538 працівників, що становить 95,8 % від облікової кількості штатних працівників району.


Під час повідомної реєстрації були виявлені такі основні недоліки: відсутність реагування на пропозиції щодо внесення змін до колективних договорів, які були надані під час повідомної реєстрації у 2017 році, не визначені зобов’язання щодо надання додаткових пільг та компенсацій працівникам, які приймають або приймали участь в АТО, комплексні заходи з охорони праці розроблені з порушенням норм чинного законодавства та не визначені обсяги їх фінансування.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди