64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 16.04.2018

Проведено оперативну нараду

16.04.2018 року заступником голови райдержадміністрації Ружинською Л.М. проведено  розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Про проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території району доповів начальник   відділу  житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Гвоздік О.А.
Про проведення весняної диспансеризації великої рогатої худоби в приватному секторі району доповів начальник Зачепилівської районної державної лікарні ветеринарної медицини Майдич В.В.
Про аналіз роботи фтизіатричної служби по Зачепилівському району за І квартал 2018 року доповіла районний фтизіатр Голуб О.М.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди