64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 08.05.2018

ДОРОГІ МЕШКАНЦІ ЗАЧЕПИЛІВЩИНИ, ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ!


У ці травневі дні ми знову повертаємося до 9 травня 1945 року, щоб з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацистами, визволивши світ від фашизму. А 8 травня, у День пам’яті та примирення, ми схиляємо голови за тими, хто склав своє життя у цій боротьбі.
Свята пам'ять про страшні події Другої світової залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої праці і вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу. Пам’ятати і знати — наше завдання, щоб ніколи знову не пустити біду на нашу землю.
Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом — істинний приклад патріотизму для нащадків, який надихає на подвиги нинішніх захисників України.
Низький уклін вам, наші славні переможці!


Голова районної державної адміністрації                       А.Конопля

Голова районної ради                                                            І.Загній

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди