64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 08.05.2018

Привітали ветеранів

З нагоди травневих свят - Дня пам’яті та примирення, 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної державної адміністрації Андрій Конопля, голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, селищний голова Юрій Кривенко, почесний громадянин Зачепилівського району, керівник ініціативної групи «Реверс» Володимир Верхогляд, голова районної Організації ветеранів України Тетяна Шур  відвідали учасників бойових дій, ветеранів війни, які проживають на території Зачепилівського району та привітали їх з наступаючими святами.

   Гості подякували ветеранам за їх подвиг та побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди, подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. А вони у свою чергу ділилися спогадами про воєнні роки та дякували за увагу і небайдужість. В знак пошани ветеранам були вручені вітальні листівки та подарункові набори. Більше фото

      

      

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди