64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 08.05.2018

На Зачепилівщині відзначили День пам’яті та примирення

8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення,  в селищі Зачепилівка біля меморіалу Матері - Вітчизни відбувся молодіжний мітинг – реквієм.   В заході з вшанування пам’яті воїнів, які загинули у Другій світовій війні, взяли участь голова районної державної адміністрації Андрій Конопля, заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, голова районної ради Іван Загній, заступник голови районної ради Сергій Дорошенко, заступник селищного голови Олена Подколзіна, настоятель  Свято - Архангело – Михайлівського храму отець Петро, представники молоді, організацій,  установ, політичних, громадських організацій району.

8 травня 1945 року нацистська Німеччина перед усім світом визнала себе переможеною і капітулювала. Саме в цей день весь світ вшановує загиблих у роки Другої світової війни. Україна теж разом з усім світом схиляє голову у скорботі, примиренні та пам’яті.На честь шани та поваги до пам’яті загиблих у роки Другої світової війни настоятель  Свято - Архангело – Михайлівського храму, отець Петро провів панахиду, а молодь району поклала гірлянду «Слави».Пам’ять полеглих у роки війни присутні вшанували хвилиною мовчання. Багато було зворушливого цього травневого вечора. Та найхвилюючішим моментом стало урочисте встановлення запалених лампадок біля підніжжя меморіалу Матері-Вітчизні.
Більше фото

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди