64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 09.05.2018

НА ЗАЧЕПИЛІВЩИНІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З ВІДЗНАЧЕННЯ 73-Ї РІЧНИЦІ ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

9 травня на Зачепилівщині відбувся урочистий мітинг та тематична програма з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.
 З промовою перед присутніми виступили голова районної державної адміністрації Андрій Конопля, голова районної ради Іван Загній, селищний голова Юрій Кривенко, почесний громадянин Зачепилівського району, керівник ініціативної групи «Реверс» Володимир Верхогляд, почесний громадянин Харківської області та Зачепилівського району, депутат обласної ради Іван Глянь, помічник – консультант Народного депутата України Анатолія Гіршфельда Василь Черненко т. в. о. військового комісара Зачепилівського районного військового комісаріату Харківської
області Дмитро Собакар, голова районної Організації ветеранів України Тетяна Шур, настоятель  Свято - Архангело – Михайлівського храму отець Петро, які зазначили, що головне наше завдання – віддати данину героям війни. І тим, хто захищав Батьківщину десятки років тому, і тим, хто боронить її сьогодні. Ми повинні подякувати людям, які стали на захист країни у різні часи. Представники молоді, організацій,  установ, політичних, громадських організацій району мешканці та гості селища  пройшли святковою ходою до меморіалу Матері - Вітчизни  аби віддати глибоку шану ветеранам Другої світової війни, мужнім визволителям Вітчизни від нацизму. Більше фото

 

                       

 

 

 

                          

 

 

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди