64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 11.05.2018

Миколаївський ДНЗ «Вишенька» відзначив 50 - річчя з дня заснування

11 травня в Миколаївському дошкільному навчальному закладі «Вишенька» відбулася урочиста подія – святкування 50-річчя з дня заснування. Гостей у цей святковий день зустрічали з особливою радістю. Святковий захід, присвячений 50-річчю закладу, вийшов особливо добрим і теплим.

Заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, перший заступник Зачепилівського селищного голови Олена Подколзіна, почесний громадянин Харківської області та Зачепилівського району, депутат обласної ради Іван Глянь, начальник відділу освіти Зачепилівської селищної ради Олександр Зеленський, директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості Любов Сало, голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Антоніна Бєляєва привітали педагогічний колектив відмітивши злагоджену та віддану роботу, батьків та дітей, побажали щастя та радості.

Гостей розважала насичена та яскрава концертна програма, у якій взяли участь як педагоги, так і вихованці дитячого садочка "Вишенька". Свято пройшло на одному подиху. Було сказано багато теплих слів та привітань, згадано досягнення минулі та теперішні.

Сподіваємось, що дошкільний навчальний заклад «Вишенька» ще багато-багато років буде зустрічати маленьких вихованців.

Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди