64400, Харківська обл.,
сел. Зачепилівка, вул. Центральна, 49
тел. 5-15-31; тел/факс 5-16-51; email: zachepylivska@rda.kh.gov.ua
Анонс подій
опубликовано 14.05.2018

Відбулась розширена оперативна нарада

14.05.2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Андрія Коноплі, заступника голови районної ради Сергія Дорошенка проведено розширену оперативну нараду з основних питань життєдіяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Про санітарний стан Зачепилівського району та проходження Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» в 2018 році доповів Олександр Гвоздік– начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації.


Про посилення протипожежної охорони лісів на території Зачепилівського району в 2018 році доповів Михайло  Фесенко – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи і цивільного захисту апарату районної державної адміністрації.


Про проведену роботу з призначення субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний період 2017-2018 років доповіла Тетяна Мартиненко – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.


Про підготовку таборів відпочинку з денним перебуванням при навчальних закладах району до оздоровчої кампанії 2018 року доповіла Олена Петренко – начальник відділу освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації.


Про роботу з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, що були виявлені на території Зачепилівського району доповіла Юлія Єременко – начальник  служби у справах дітей районної державної адміністрації.


Голова РДА

Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаю вас на офіцій- ному веб-сайті Зачепилівської районної державної адмініст- рації. Тут ви познайомитесь з минулим і сьогоденням Зачепи- лівського району, тут опера- тивно, достовірно і всебічно відображатиметься діяльність районної виконавчої влади та органів місцевого самовряду- вання, тут висвітлювати- муться останні рішення і події, що відбуватимуться в районі, оприлюдниюватимуться показ- ники соціально-економічного роз- витку.
   Сподіваюсь, що інформація розміщена на сайті, допоможе краще пізнати наш чудовий край, а діловим колам чіткіше визначитися у можливих напря- мах співпраці.

Голова Зачепилівської районної державної адміністрації

А.Л. Конопля

Написати листа голові РДА

Архів новин
Прогноз погоди